Partneri

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Partneri

K 13 – Košické kultúrne centrá – Organizácia, ktorá spravuje najväčšiu sieť kultúrnych centier v Košiciach – Kunsthalle, Kasárne/Kulturpak, Výmenníky, Amfiteáter, kde je bohatá ponuka podujatí – tanečné a divadelné vystúpenia, koncerty súčasnej aj klasickej hudby, festivaly, módne prehliadky, workshopy pre deti…
Viac informácii sa môžete dočítať: TU

 

Východoslovenská galéria – prezentuje výtvarné umenie z regiónu východného Slovenska, ale aj to najlepšie, čo ponúka domáca a medzinárodná umelecká scéna, v rozpätí od starého umenia, cez modernu až po súčasnosť.
Viac informácii sa môžete dočítať: TU

 

Dva Dve – Chvíle, ktoré chutia! Užasné miesto, ktoré Vám ponúka bohatú ponuku lokálnych vín, pivných špeciálov, whisky a ešte tu získate aj gurmánsky zážitok na množstve ochútnávok.
Viac informácii sa môžete dočítať: TU

 

Kino úsmev – Jedno z najznámejších kamenných kín v Košiciach, ktoré momentálne dostáva novú tvár ako multimediálne centrum s ponukou premietaní artových aj komerčných filmov.

Viac informácii sa môžete dočítať: TU

 

Východoslovenské múzeum – nájdete tu expozíciu Košického zlatého pokladu, ktorá je jedným z najvýznamnejších nálezov zlatých mincí v európskom a svetovom kontexte. Poklad tvorí 2920 mincí a spolu s nimi aj jazdecká medaila kráľa Ferdinanda I. Habsburského – jediný exemplár na svete, je tiež vyhlasená za najvzácnejšiu medailu sveta.

Expozícia:
Košický Zlatý Poklad – VSM – Námestie Maratónu mieru 2, Košice

Viac informácii sa môžete dočítať: TU

 

SAC SHOP – Malebný obchod s výtvarnými potrebami situovaný v centre mesta. Jediný svojho druhu v Košiciach. SHOP vo svojej podstate napĺňa potrebu každého, čo túži tvoriť; od štetcov, cez fixky, plátna, rôzne náplne, pomôcky, spreje až po katalógy a knihy.
Viac informácii sa môžete dočítať: TU

 

HUBA co-working – je coworkingový open space inkubátor, ktorý združuje mladých kreatívcov, začínajúcich podnikateľov a vizionárov, ktorých práca z domu nebaví…Ideálne miesto na prácu a nabratie inšpirácii…
Viac informácii sa môžete dočítať: TU[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]